Algemeen
Waren cursussen, opleidingen en lezingen tot een jaar of drie, vier geleden producten die af en toe geleverd werden, in de laatste jaren zien wij binnen Capra advocaten een ontwikkeling waarin een toenemende vraag is ontstaan naar trainingen en incompany cursussen c.q. workshops op basis van open inschrijving.   Daar de mogelijkheid tot opleiden door onze cliënten zeer gewaardeerd wordt, is er langzaam maar zeker zoveel vraag naar ontstaan dat het verzorgen ervan een belangrijk onderdeel van het totale dienstenpakket van Capra advocaten is geworden.   Wij denken dat deze toegenomen interesse te verklaren is uit de proactieve opstelling die Capra advocaten kiest bij de advisering van zijn cliënten. Voorkomen is immers beter dan genezen. Naar rechtspositionele kwesties “vertaald” houdt dit in dat ernaar gestreefd wordt om door middel van de opleidingen het kennisniveau van niet alleen rechtspositiemedewerk(st)ers, maar ook personeelsconsulenten en leidinggevenden op een dusdanig niveau te brengen, dat onvolkomenheden in een dossier voorkomen worden.   Het aanbod van de cursussen verschijnt op onze website en wordt vermeld in de nieuwsbrief. Mocht u in dit verband meer specifieke informatie wensen, dan kunt u contact opnemen met Marc Schoonhoven (vestiging Den Bosch).
Follow us
Opleidingsinstituut van
Erkende opleidingsinstelling advocatuur
 
Zoeken
 
Twitter
Netwerkbijeenkomsten 'Ambtelijke en bestuurlijke integriteit'
Thema: belangenverstrengeling
 
Algemeen
Onze nieuwsbrief Capra Concreet verschijnt ongeveer 10 keer per jaar. In de nieuwsbrief houden wij u op de hoogte over actuele onderwerpen, wetswijzigingen en jurisprudentie op het gebied van het ambtenarenrecht.
 
Cursus WIA, Wet verbetering poortwachter en Wajong
De doelsteling van deze cursus is het wegwijs maken van juristen en medewerkers P&O in de materie aangaande de WIA, de Wet verbetering poortwachter en de Wajong.